Emrahsivri.com.tr

Emrah Sivri,emrah,zeka oyunları

» » Kokulu Taş Nasıl Yapılır ve İncelikleri Nelerdir

Kokulu Taş Nasıl Yapılır ve İncelikleri Nelerdir

      


Merhaba Arkadaşlar; Kokulu Taş Nasıl Yapılır Konusu üzerinde duruyorum son zamanlarda. Kokulu Taş Nasıl Yapılır konusu ile ilgili bir çok makale okudum bir çok video izledim. Sizlerle de deneyimlerimi paylaşmak istedim. Kokulu Taş yapmanın da bir çok püf noktası varmış bunu bende birçok ürünü heba ettikten sonra anladım. Bu Arada Satış Yapıyorum sizlerde istediğiniz modeli seçip alabilirsiniz. 

Kokulu taşı hazırlarken kalıptan dikkatli bir şekilde hazırlamalıyız. Özellikle ince ve hassas olan kokulu taşlarda kırılmalar oluyor. Özellikle bu iş için yapılmış silikon kalıpları kullanmak gerekmektedir. Hatta mümkünse 1. sınıf silikon kullanan yerlerden alınması gerekmektedir. Önemli olanlardan bir tanesi ise işimiz bittikten sonra yapılması gerekenler. Kesinlikle Lavaboya yada tuvalete dökmeyiniz. Kokulu Taş Tozu lavaboyu ve tuvaleti tıkayabilir. bir kabın içerisine boşaltın ve suyun Kokulu Taştan ayrılmasını bekleyin. Kokulu Taş dibe çökecektir. üstteki suyu lavaboya döküp kalanı da çöpe atabilirsiniz.
Bunların dışında en önemli konu kokulu taş tozu ve su oranını iyi ayarlayabilmektir. Bunu Araştırmalarım sonucunda 100 Gram Kokulu Taşa 35 gram sıvı karışımı olarak kullanımıdır.


Yorum Ekle
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız